Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
