Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Default value
az: Standart qiymət
