Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Field name
be: Назва поля

en: Fields
be: Палі

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
