Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Field name
bs: Ime polja

en: Fields
bs: Polja

en: Default value
bs: Defaultne postavke
