Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: Field name
cs: Název pole

en: Fields
cs: Pole

en: Default value
cs: Výchozí hodnota
