Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Field name
da: Feltnavn

en: Fields
da: Felter

en: Default value
da: Standardværdi
