Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Search
de: Suche

en: Field name
de: Feldname

en: Fields
de: Felder

en: Default value
de: Standardwert

en: Checkbox label
de: Beschriftung des Kontrollkästchens
