Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
