Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Search
fa: جستجو

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
