Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Default value
fi: Oletusarvo
