Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
