Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: Field name
he: שם שדה

en: Fields
he: שדות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
