Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Fields
id: Bidang isian

en: Default value
id: Nilai bawaan
