Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Search
ja: 検索

en: Field name
ja: フィールド名

en: Fields
ja: フィールド

en: Default value
ja: デフォルト値
