Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Fields
jv: Field

en: Default value
jv: Biji gawan
