Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
