Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
