Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Fields
oc: Camps

en: Default value
oc: Valor per defaut
