Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Search
pt: Pesquisar

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Fields
pt: Campos

en: Default value
pt: Valor predefinido
