Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota
