Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Field name
sl: Ime polja

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
