Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Fields
sv: Fält

en: Default value
sv: Förvalt värde
