Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
