Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
