Search API Field Map (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Search
am: ፈልግ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Contains US ASCII characters only
am: የዩኤስ አስኪ ቁምፊዎችን ብቻ የያዘ
