Search API Field Map (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.

en: The entity type
el: Ο τύπος οντότητας

en: Contains US ASCII characters only
el: Περιέχει μόνο US ASCII χαρακτήρες

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
