Search API Field Map (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: URLs
eu: URL-ak

en: Search
eu: Bilatu

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: More information
eu: Informazio gehiago

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
