Search API Field Map (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: About
km: អំពី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។
