Search API Field Map (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Site name
oc: Nom del site

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: More information
oc: Més informacion

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.
