Search API Field Map (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Site name
vi: Tên website

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: More information
vi: Thông tin thêm

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.
