Search API Field Map (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: More information
jv: Katrangan selengkapé

en: About
jv: Ngenani

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.
