Search API Field Map (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Site name
he: שם האתר

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: More information
he: מידע נוסף

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Contains US ASCII characters only
he: מכיל רק תווים מסוג  US ASCII
