Search API Field Map (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos
