Search API Field Map (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: More information
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།
