Search API Field Map (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Search
ur: تلاش

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: Contains US ASCII characters only
ur: صرف US ASCII حروف پر مشتمل ہے
