Search API Field Map (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Contains US ASCII characters only
hy: Պարունակում է միայն US ASCII նիշեր
