Search API Field Map (8.x-3.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: More information
be: Больш падрабязная інфармацыя

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Contains US ASCII characters only
be: Утрымлівае толькі сімвалы US ASCII
