Search API Field Map (8.x-3.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Contains US ASCII characters only
eo: Enhavas nur US-askiajn signojn
