Search API Field Map (8.x-3.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: More information
gl: Máis información

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Contains US ASCII characters only
gl: Só contén US ASCII caracteres
