Search API Field Map (8.x-3.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Site name
ta: தள பெயர்

en: Maximum length
ta: அதிகபட்ச நீளம்

en: Size of textfield
ta: உரை புலத்தின் அளவு

en: More information
ta: மேலும் தகவல்கள்

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
