Search API Field Map (8.x-3.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: More information
sl: Več informacij

en: About
sl: O modulu
