Search API Field Map (8.x-3.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
