Search API Field Map (8.x-3.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Search
is: Leit

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: More information
is: Frekari upplýsingar

en: About
is: Um
