Search API Field Map (8.x-3.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: More information
ku: زانیاریی زیاتر

en: About
ku: دەربارە
