Search API Field Map (8.x-3.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: More information
te: మరింత సమాచారం

en: About
te: గురించి
