Search API generic devel (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Search
ja: 検索

en: Languages
ja: 言語

en: Index
ja: インデックス

en: Delete item
ja: 項目を削除
