Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Search
ca: Cerca

en: Languages
ca: Llengües

en: Index
ca: Índex

en: Delete item
ca: Suprimeix l'element
