Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Search
cs: Hledat

en: Languages
cs: Jazyky

en: Index
cs: Rejstřík

en: Delete item
cs: Smazat položku

en: Not indexed
cs: Neindexováno
