Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Actions
es: Acciones

en: Search
es: Buscar

en: Languages
es: Idiomas

en: Index
es: Índice

en: Delete item
es: Eliminar elemento

en: Not indexed
es: No indexado

en: Search API
es: API de búsqueda
