Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Search
et: Otsing

en: Languages
et: Keeled

en: Index
et: Indeks

en: Delete item
et: Kustuta
